Короткий опис(реферат):
Волонтерство - це справа, яку осягнути зможе далеко не кожен. Без благодійної діяльності сучасне життя неможливе. Люди, які почали працювати у волонтерській сфері, обрали для себе складний шлях, відклавши свій буденний ритм життя. Цей шлях про небайдужість, про жертовність, про самовіддачу та самопожертву.
Повномасштабне вторгнення росії на територію України стало причиною масової, багатотисячної та мільйонної праці українців. До волонтерських рядів долучилось дуже багато людей, оскільки ще більшій кількості людей, як цивільних, так і військових стала необхідна допомога. На жаль, з кожним днем допомагати потребуюм стає все важче та важче. Українці та небайдужі із-за кордону виснажуються та деморалізуються, але потреби від цього не зменшуються. Волонтери – люди, які самовіддано віддаються у проблеми суспільства.
Таким чином, сформувалась потреба в інформації про роботу волонтерів, їх історії життя та допомоги. У своїх журналістських матеріалах я, окрім вище вказаних джерел, використовувала досвід життя людей, які дійсно знають все про цю сферу. Мої герої поділилися безцінним досвідом, розказали унікальні історії про різні глибинні моменти роботи волонтерів.
Проєкт «Підтримка разом: волонтерство онлайн і більше» був створений у форматі сайту. Це зручний формат, який дає можливість структуровано подавати інформацію, поділяти її за темами та підтемами. За допомогою поділу сайту на сторіни, я з могла зробити такі рубрики як: «Головна», «Голос Волонтера», «Об’єднання Добра», «Про проєкт».
Проєкт пролив світло на діяльність волонтерів в Україні, розкрив надзвичайно важливі питання про особистісні переживання героїв, їх бачення на сьогоденну ситуацію в країні, робочі моменти та інше. Метою мого проєкту було привернення уваги аудиторії до волонтерської діяльності, а також це була спроба змотивувати людей до допомоги.
Були виконані завдання проєкту, а саме аналіз волонтерської роботи та сформування чіткої картини волонтера, як вагомої особистості в сучасному світі.
Висновок полягає в набутті безцінного досвіду щодо створення власного медійного продукту. Авторський проєкт потребував відповідальності, контролю та відданості на всіх етапах його розробки. Ідейно-смисловий задум проєту був виконаний, результати перевищили всі очікування та дісно змогли вплинути на аудиторію.